Konec je…
konec letošnje zgodbe, ne podcasta.
V zadnji epizodi letošnje Lige OTP banka, sta Bwaž in Gašper pokomentirala finale, prebrala še izjavo Ilirije, ki sta jo dobila naknadno, na koncu pa še hall of fame in hall of shame prispevek.
Vabljeni k poslušanju!
